678D107M063DG3DE3
MFR.Part #
678D107M063DG3DE3
JLCPCB Part #
C1644409
Package
Plugin,D12.5xL23mm
Description
-55℃~+105℃ 100uF 12.5mm 23mm 450mΩ@20Hz 504mA@120Hz 5mm 63V ±20% 插件,D12.5xL23mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS