RNC55J1911FSR36
MFR.Part #
RNC55J1911FSR36
JLCPCB Part #
C1801183
Description
-65℃~+175℃ 1.91kΩ 125mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors