Y16276K36840T9W
MFR.Part #
Y16276K36840T9W
JLCPCB Part #
C4355712
Description
-55℃~+150℃ 500mW 6.3684kΩ ±0.01% ±0.2ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS