P0805Y4531BNT
MFR.Part #
P0805Y4531BNT
JLCPCB Part #
C4281675
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS