RNC55J1823BSR36
MFR.Part #
RNC55J1823BSR36
JLCPCB Part #
C3547586
Description
-65℃~+175℃ 125mW 182kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors