SIHF18N50D-E3
MFR.Part #
SIHF18N50D-E3
JLCPCB Part #
C6228059
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5nF 131pF 14pF 18A 280mΩ@10V 39W 500V 5V 76nC@10V N-Channel TO-220F MOSFETs ROHS