RN50C7500FR36
MFR.Part #
RN50C7500FR36
JLCPCB Part #
C1779355
Description
-65℃~+175℃ 50mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors