RNC55J1540BRR36
MFR.Part #
RNC55J1540BRR36
JLCPCB Part #
C3564871
Description
-65℃~+175℃ 125mW 154Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors