RN55D2213FRSL
MFR.Part #
RN55D2213FRSL
JLCPCB Part #
C1782421
Description
-65℃~+175℃ 125mW 221kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors