RNC55J1503BRR36
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55J1503BRR36
JLCPCB Part #
C3388944
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 150kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors