RNC55J1404BMB14
MFR.Part #
RNC55J1404BMB14
JLCPCB Part #
C3504176
Description
-65℃~+175℃ 1.4MΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors