RNC55J1241BSRE665
MFR.Part #
RNC55J1241BSRE665
JLCPCB Part #
C3510647
Description
-65℃~+175℃ 1.24kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors