ERC5518K700DKEK500
MFR.Part #
ERC5518K700DKEK500
JLCPCB Part #
C3387341
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 18.7kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors ROHS