RNC55J1233BSRE5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55J1233BSRE5
JLCPCB Part #
C3572881
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 123kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors