RNC55J1093BRRE6
MFR.Part #
RNC55J1093BRRE6
JLCPCB Part #
C1815252
Description
-65℃~+175℃ 109kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors