RNC55J1003BSRE665
MFR.Part #
RNC55J1003BSRE665
JLCPCB Part #
C3392391
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors