RN55C3573DRSL
MFR.Part #
RN55C3573DRSL
JLCPCB Part #
C3363124
Description
-65℃~+175℃ 125mW 357kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors