RNC55J1002DSRE665
MFR.Part #
RNC55J1002DSRE665
JLCPCB Part #
C3536563
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors