ERL0530K900FKEK500
MFR.Part #
ERL0530K900FKEK500
JLCPCB Part #
C3564201
Description
-65℃~+175℃ 125mW 30.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors