RNC55J1002BSRE8
MFR.Part #
RNC55J1002BSRE8
JLCPCB Part #
C3438074
Description
-65℃~+175℃ 10kΩ 125mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors