Y0062937R060T9L
MFR.Part #
Y0062937R060T9L
JLCPCB Part #
C1477992
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 937.06Ω ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS