BFC247945473
MFR.Part #
BFC247945473
JLCPCB Part #
C3808366
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 160V、250V 47nF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS