RNC55J1001BPBSL
MFR.Part #
RNC55J1001BPBSL
JLCPCB Part #
C1457149
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors