Y4023120R000Q0R
MFR.Part #
Y4023120R000Q0R
JLCPCB Part #
C3935884
Description
-55℃~+150℃ 120Ω 300mW Metal Foil Resistor ±0.02% ±0.2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount