RN65C1542FBSL
MFR.Part #
RN65C1542FBSL
JLCPCB Part #
C1429064
Description
-65℃~+175℃ 15.4kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±50ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors