RNC55J1001DSRE5
MFR.Part #
RNC55J1001DSRE5
JLCPCB Part #
C3466236
Description
-65℃~+175℃ 125mW 1kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors