RNC55H9421BSRE6
MFR.Part #
RNC55H9421BSRE6
JLCPCB Part #
C1819490
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.42kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors