RNC55H9421BSR36
MFR.Part #
RNC55H9421BSR36
JLCPCB Part #
C3517905
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.42kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors