RNC55H8662FMR36
MFR.Part #
RNC55H8662FMR36
JLCPCB Part #
C3429754
Description
-65℃~+175℃ 125mW 86.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors