RNC65J9093FRRE8
MFR.Part #
RNC65J9093FRRE8
JLCPCB Part #
C3384422
Description
-65℃~+175℃ 500mW 909kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors