CMF6029K400FKRE70
MFR.Part #
CMF6029K400FKRE70
JLCPCB Part #
C3379460
Description
-55℃~+175℃ 1W 29.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors