RNC55H2262FSRE865
MFR.Part #
RNC55H2262FSRE865
JLCPCB Part #
C3534542
Description
-65℃~+175℃ 125mW 22.6kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors