ERL05100R00GKEB500
MFR.Part #
ERL05100R00GKEB500
JLCPCB Part #
C3392226
Description
-65℃~+175℃ 100Ω 125mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D1.7xL3.8mm Through Hole Resistors