RNC55H7680BRR3665
MFR.Part #
RNC55H7680BRR3665
JLCPCB Part #
C3421932
Description
-65℃~+175℃ 125mW 768Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors