RNC55H6651BSRE7
MFR.Part #
RNC55H6651BSRE7
JLCPCB Part #
C3365017
Description
-65℃~+175℃ 125mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors