RNC50H6651BSRE7
MFR.Part #
RNC50H6651BSRE7
JLCPCB Part #
C3504478
Description
-65℃~+175℃ 100mW 6.65kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors