RNC55H4990FSR36
MFR.Part #
RNC55H4990FSR36
JLCPCB Part #
C1795104
Description
-65℃~+175℃ 125mW 499Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors