CP0020R2700KE66
MFR.Part #
CP0020R2700KE66
JLCPCB Part #
C19421052
Description
-65℃~+275℃ 20W 270mΩ Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS