RNC55H4701BSR36
MFR.Part #
RNC55H4701BSR36
JLCPCB Part #
C3527233
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.7kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors