RN60C6341FRE6
MFR.Part #
RN60C6341FRE6
JLCPCB Part #
C3397430
Description
-65℃~+175℃ 250mW 6.34kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors