RNC55H4323FSR3665
MFR.Part #
RNC55H4323FSR3665
JLCPCB Part #
C3411225
Description
-65℃~+175℃ 125mW 432kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors