RN55C4870FBSL
MFR.Part #
RN55C4870FBSL
JLCPCB Part #
C1426902
Description
-65℃~+175℃ 125mW 487Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors