RNC55H4322BSRE565
MFR.Part #
RNC55H4322BSRE565
JLCPCB Part #
C3485820
Description
-65℃~+175℃ 125mW 43.2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors