P0805Y4021PBW
MFR.Part #
P0805Y4021PBW
JLCPCB Part #
C4353136
Description
-55℃~+155℃ 200mW 4.02kΩ Thin Film Resistor ±0.02% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount