RNC55H4120BMR36
MFR.Part #
RNC55H4120BMR36
JLCPCB Part #
C3548124
Description
-65℃~+175℃ 125mW 412Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors