RNC55H4073BSRE765
MFR.Part #
RNC55H4073BSRE765
JLCPCB Part #
C3441706
Description
-65℃~+175℃ 125mW 407kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors