VS-15ETX06-M3
MFR.Part #
VS-15ETX06-M3
JLCPCB Part #
C506501
Package
TO-220AC-2
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 100nA@600V 15A 170A 2.3V@15A 22ns 600V TO-220AC-2 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS