CRCW12063K92FKEBC
MFR.Part #
CRCW12063K92FKEBC
JLCPCB Part #
C3972358
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.92kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS