RNC55H3742BSRE8
MFR.Part #
RNC55H3742BSRE8
JLCPCB Part #
C3478062
Description
-65℃~+175℃ 125mW 37.4kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors