RNC55H4483BSBSL
MFR.Part #
RNC55H4483BSBSL
JLCPCB Part #
C1465523
Description
-65℃~+175℃ 125mW 448kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors